Firmamız mermer ve benzeri doğal taşların üretim, satış ve uygulaması konusunda hizmet vermektedir. Kaliteli, hızlı ve güvenilir hizmet anlayışını misyon olarak benimseyen kadromuzun her renk grubuna ait doğal taş seçenekleri bulunmaktadır. Ürün çeşitliliğinde özen gösterdiğimiz bir diğer konu da, iç mimariden peyzaj uygulamalarına kadar geniş bir alanda alternatif sunabilmektir.

Satış ve pazarlamasını yürüttüğümüz taşların sürekli bulunabilirlik, renk ve doku homojenliği, sağlamlık temel özelliklerdir. Hizmet seçeneklerimiz projenize uygun doğal taşın seçiminden, yerine montajına kadarki ölçülendirme, sipariş, üretim kontrol ve saha mühendislik işlerinin tamamını kapsamaktadır.

Mermer seçeneklerimizi geliştirmek ve ihracat değeri olan yeni mermer sahaları edinmek konusunda da, firmamız arge çalışmalarını yürütmekte olup hali hazırda ruhsat izin aşamasında olan 3 de mermer ocak sahamız bulunmaktadır.

 

Likewise, applicants who insist that they do http://essayclick.net/ not need to practice far ahead of time, increase the odds that their overall admissions efforts will be undone